Otomotiv Firmaları

Türk Traktör İş Başvurusu

Türk Traktör İş İlanları

Türk Traktör iş başvurusu yaparak kariyerinizi bu firmada sürdürebilirsiniz. Şirketin iş ilanları içerisinden kendinize bir açık iş pozisyonu seçebilir ve online iş başvuru formunu doldurarak online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Türk Traktör Hakkında Kısaca Bilgi

Türkiye’nin öncü firmalarından bir tanesi olan Türk Traktör 1954 yılında kurulmuştur. Aynı zamanda kurulduğu yıldan sonra her daim büyümeye devam eden Türk Traktör, Türkiye dışında dünya üzerinde toplamda 124’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Yapmış olduğu bu ihracatla ülkemize hizmette bulunmaktadır.

Türk Traktör, CNH ile ortaklık yapmaktadır. Bununla birlikte CNH firması Türk Traktör’ün üretmiş olduğu traktörleri yurtdışı pazarında müşterilerine ulaştırmaktadır. Tamamen Türk malı olan Türk Traktör, Türk mühendislerin tasarımları ile ve yine kullanılan tüm parçalar Türkiye’de üretilmektedir. Türkiye’nin en büyük üreticilerinden olan Türk Traktör, Holland ve Cade-IS marka traktörleri üretmektedir. TDD, JX ve 66 serisi traktör modellerinin ana üretim merkezi olan Türk Traktör, Utility traktörlerin de ana üretim merkezi olma özelliğini taşımaktadır. Toplamda 257.000 metre kare büyüklüğünde bir alana sahip olan Türk Traktör üretim merkezi açık ve kapalı bölümlerden oluşmaktadır.

Bu büyük firma üretmiş olduğu Traktörleri Türkiye ve dünya pazarına pazarlamaktadır. Ayrıca binlerce insana da iş istihdamı sunmaktadır. Türk Traktör iş başvurunuzu kendi sayfası üzerinden ya da kockariyer.com üzerinden yapabilirsiniz. İş başvuru esnasında İngilizce seviye tespit sınavı, insan kaynakları özgeçmiş mülakatı, mesleki kişilik envanteri olmalıdır. Aynı zamanda yetkinlik bazlı panel mülakat ve vaka analizi – analiz sunum adımları gibi görüşmeler yapılmaktadır.

Türk Traktör Ne İş Yapıyor?

Türk Traktör, Türkiye’de tarım traktörleri ve ilgili tarım makineleri üreten bir şirkettir. Şirketin merkezi Ankara’da yer almaktadır ve 1954 yılında kurulmuştur. Türk Traktör, Türkiye’nin önde gelen sanayi şirketlerinden biri olan Koç Holding’in ve dünyanın önde gelen tarım makineleri üreticilerinden biri olan CNH Industrial’in ortak girişimidir. Türk Traktör, ürettiği traktörlerle Türkiye’nin tarım sektörüne önemli bir katkı sağlamaktadır. Şirketin üretim hattı, küçük bahçelerden büyük çiftliklere kadar farklı ölçeklerdeki tarım işletmelerine hitap eden çeşitli traktör modelleri üretmektedir. Türk Traktör’ün ürettiği traktörler arasında 50 ila 110 beygir gücü arasında değişen güç seviyeleri bulunmaktadır.

Türk Traktör, sadece tarım traktörleri üretmekle kalmayıp aynı zamanda tarım makineleri, hasat makineleri. Toprak işleme makineleri sulama sistemleri ve diğer tarım ekipmanlarının üretimini de yapmaktadır. Bu ürünler, Türk Traktör müşterilerine tam bir tarım makineleri çözümü sunmaktadır. Türk Traktör’ün üretim tesisleri, teknolojik olarak ileri düzeyde ekipmanlarla donatılmıştır ve yüksek kaliteli ürünlerin üretimine olanak sağlamaktadır. Şirket ayrıca, müşteri memnuniyetini sağlamak için satış sonrası hizmetler de sunmaktadır.

Sonuç olarak, Türk Traktör, Türkiye’nin önde gelen tarım makineleri üreticilerinden biridir ve tarım sektörüne önemli bir katkı sağlamaktadır. Şirketin çeşitli traktör modelleri ve tarım makineleri, Türkiye’deki çiftçilerin ve tarım işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılamakta ve tarım sektörünün gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Türk Traktör Sahibi Kim?

TürkTraktör, Türkiye’nin en büyük holdinglerinden biri olan Koç Holding A.Ş. ile dünyanın en büyük tarımsal ekipman üreticilerinden biri olan CNH Industrial’ın eşit ortaklığında yönetilmektedir.

Türk Traktör’ün ürünleri, Türkiye’nin yanı sıra birçok ülkeye ihraç edilmektedir. Şirket, ihracatını artırarak Türk tarım makineleri sektörünün küresel pazarlarda daha fazla rekabetçi olmasına yardımcı olmaktadır. Türk Traktör, sadece üretimde değil aynı zamanda Ar-Ge çalışmalarına da büyük önem vermektedir. Şirket, teknolojik gelişmelere ayak uydurmak, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için sürekli olarak Ar-Ge faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu sayede, Türk Traktör, yenilikçi ve yüksek performanslı tarım makineleri üretmektedir.

Türk Traktör’ün üretiminde çevre dostu teknolojiler de kullanılmaktadır. Aynı zamanda şirket, çevreye duyarlı yaklaşımla hareket ederek ürünlerinin çevresel etkisini en aza indirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca, Türk Traktör, sosyal sorumluluk projelerine de aktif olarak katılmaktadır. Türk Traktör, Türkiye’nin tarım sektöründe öncü bir rol oynamaktadır. Ürettiği traktörler, tarım makineleri, Türkiye’de ve dünya genelinde birçok çiftçi ve tarım işletmesi tarafından kullanılmaktadır. Şirketin teknolojik olarak ileri düzeyde üretim tesisleri, yüksek kaliteli ürünlerin üretimine olanak sağlamaktadır.

Türk Traktör İş Başvurusu

Türk Traktör iş başvurusu için buraya tıklayabilir iş başvurusu yapabilmeniz için gerekli olan şartları inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda şirket iş başvuru formunu doldurarak online başvuru yapabilirsiniz.

Türk Traktör İş İlanları

İş ilanları için buraya tıklayarak Linkedin üzerinden güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını takip edebilirsiniz.

Türk Traktör İletişim Bilgileri

Adres: Gazi Mahallesi Anadolu Bulvarı No: 52 – 52A 06560 – Yenimahalle / Ankara
Telefon: +90 312 233 33 33
Web Sitesi: https://www.turktraktor.com.tr/

Diğer güncel iş ilanları için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu