Özel Sektör İş İlanları

Şişecam İş Başvurusu

Şişecam iş başvurusu için tıklayınız. Şişecam iş ilanları ve personel, şoför alımı hakkında bilgiler. Şişecam işe alım süreci ve açık iş pozisyonları.

Şişecam Hakkında

Cam ve kimyasal üretimi faaliyetlerini yapan Şişecam Topluluğu 1935 senesinde kurulmuştur. Büyük bir sanayi topluluğu olan Şişecam, düz cam, cam ev eşyası, cam elyafı ve cam ambalaj gibi ürünleri üretmektedir. Camın tüm temel alanlarında, soda ve krom bileşiklerini de kapsayan sektörde lider konumda yer alan Şişecam, Mustafa Kemal’in direktifleri doğrultusunda İş Bankası tarafından kurulmuş bir şirket olma özelliğini taşımaktadır.

Şişecam kurulduğunda öncelik olarak ülkemizin temel cam ürünlerini karşılanması amacı taşımaktaydı. 1960 yılından sonra ise tüm dünya pazarına açılan Şişecam, zamanla iddialı bir konuma gelmiştir. 1970 yılından sonra da faaliyetlerini hızlandıran Şişecam hızla büyümüştür. Sıralama kriterlerinin değişimine göre belirlenen sıralamada dünyanın en büyük üçüncü ve yedinci cam üreticisi olmuştur.

Şişecam, dünyada 9 ülkede üretim tesisi açmıştır. Toplamda 18.000’den fazla personeli bulunmaktadır. Şişecam bünyesi altında olan diğer şirketleri ise Trakya Cam, Denizli Cam, Anadolu Cam ve Soda Sanayi şeklindedir. Bu şirketlerin hisse senetleri İMKB’de işlem görmektedir.

Şişecam Kariyer sayfasında yeni üyelik, üye aday girişi ve açık iş pozisyonları listelenmektedir. İnsan kaynakları sayfası üzerinden yapacağınız başvurular incelenir ve size geri dönüş yapılır. Online iş başvurunuzu yaparak sizde Şişecam çalışanı olabilir ve kariyer hayatınıza kaliteli bir firmada devam edebilirsiniz.

Şişecam İş Başvurusu

Şişecam iş başvurusu için tıklayınız. Şişecam Kariyerim sayfası üzerinden online cv dosyanızı Şişecam insan kaynaklarına gönderebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Şişecam İş İlanları

Şişecam iş ilanları için tıklayınız. Şişecam Linkedin sayfasından açık iş pozisyonlarını görebilir ve özgeçmiş dosyanızı firmaya gönderebilirsiniz.

Şişecam İşe Alım Süreci

Şişecam işe alım süreci şu şekilde işlemektedir. İnternet üzerinden yapacağınız başvurular Şişecam insan kaynakları departmanı tarafından incelenir ve cv havuzuna eklenir. İş ihtiyacı olduğu zaman bu havuz içerisinden gerekli şartları taşıyan adaylar seçilir. Daha sonra bu adaylar telefonla aranır ve iş görüşmesi yapılır. Sözlü ve yazılı mülakatlarda başarılı olan adaylar Şişecam’da kariyerlerine devam eder.

Balıkesir Şişecem İş İlanları

Balıkesir Şişecam iş ilanları içinde üst kısımda verdiğimiz linkleri kullanabilirsiniz. Tuzla Şişecem fabrikası iş ilanları, Eskişehir ve Mersin Şişecem iş ilanları için bu linkleri kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu