Market İş İlanları

Groseri İş Başvurusu

Groseri iş başvurusunu Groseri insan kaynakları sayfası üzerinde yer alan online iş başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz. Groseri Market iş ilanları ve kariyer olanakları için alt kısımda verdiğimiz detayları inceleyebilirsiniz.

Alt Başlıklar

Groseri Hakkında Bilgiler

Groseri 1989 senesinde açılmıştır. 3 ortak tarafından açılan Groseri, ilk başta 1 markette yer alan 3 kasadan oluşuyordu. Sonrasında ise büyük bir aşama kaydeden bu alışveriş merkezi Mart 2013 tarihinde 20. mağazasını açtı. Groseri alışveriş merkezlerini açan kişiler Ersin Özdemir, Levent Uğurses ve Mehmet Ali Önür’dür.

1989 senelerinde insanlar marketlere çok fazla gitmezdi. Özellikle Adana’da durum böyleydi. Market kültürünün tam olarak yerleşmediği ülkemizde, markete gitmek insanlara lüks geliyordu. Groseri, buna bir son vermek istedi ve klimalı marketinde kapılarını müşterilerine sonuna kadar açık tuttu. Hatta gün geldi bedava ekmekler dağıtıldı. Belki şu an için bazı şeyler çok ilginç geliyor ama o zamanlar öyleydi. Günümüzde ise artık marketler tamamen insanların benimsediği alışveriş merkezleri haline gelmiştir. Groseri’de Adana’nın en eski marketlerinden bir tanesidir.

Groseri, günümüzde müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve müşterilerine güleryüzlü hizmet anlatışını benimseyen bir market zinciridir. Genelde aynı bölge içerisinde marketler açan Groseri, iş istihdamı oluşturarak insanlara iş imkanları sunmaktadır.

Groseri İş Başvurusu

Groseri iş başvurusu ve kariyer olanakları için buraya tıklayınız. Groseri kariyer sayfasından online iş başvuru formuna cv bilgilerinizi girerek iş başvurusu yapabilirsiniz. Daha fazla market iş ilanları için tıklayınız.

Groseri İş İlanları

Groseri iş ilanları ve online iş başvurusu için buraya tıklayınız. Groseri İK politikası ve firmada çalışmak için gerekli olan şartları bu sayfada inceleyebilirsiniz. Groseri insan kaynakları sayfasında yer alan “İş Başvurusu” sekmesine tıklayarak sisteme üye olabilir ve cv bilgilerinizi online olarak sisteme girebilirsiniz. Groseri Marketlerde personel alımı, kasiyer ya da mağaza müdürü gibi pozisyonlarda alım yapılacağı zaman bu cv dosyaları incelenir ve en uygun adaylar iş görüşmesi için insan kaynakları merkezine davet edilir.

Groseri İletişim Bilgileri

Adres: Beyazevler Mahallesi Bülent Angın Bulvarı Ziya Sarıöz Apt. sit. B Blok Apt. No: 132/A Çukurova / ADANA
Telefon No: 0322 233 30 30
Web Site: https://www.groseri.com.tr/

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Et bölümün balık tezgahtar bölümü daha önce kent çeker tanıtımı çiğ köfte satıcısı Kervansaray kahvesi tanıtımı çalıştim işten çıkmam sebebmim doğumdan dolayı şimdi kızım büyüdü çalışmama engel yok kiraciyim matti sıkıntıdan dolayı acil iş arıyorum eşim inşaatçı iş Yok bana iş verirseniz çocuklarım içim ihtiyaçlari karşılaşıyorum lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden çok teşekkürler ederim

  2. Et bölümün balık tezgahtar bölümünde çiğ köfte satıcısı Kervansaray kahvesi tanıtımı çalıştim Ken tanıtımı çalıştim işten çıkmam sebebmim doğumdan dolayı çıktım eşim inşaat için çalışmıyor iş Yok bana iş verirseniz kızımın okul pasraflari için evin ihtiyaçları için işe ihtiyacım var bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler ederim

  3. İhtiyacım var çalışmak istiyorum.Supermarkette tanıtımlar yaptım.Pazarlamada motivasyon seminerine katıldım.Reyon şefliği yaptım.Müsteriye satışım kuvvetlidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu