Hizmet Sektörü

Enerjisa İş Başvurusu

Enerjisa iş başvurusu için tıklayınız. Enerjisa iş ilanları ve personel alımı. Enerjisa çağrı merkezi iş başvurusu için online iş başvurusu formunu doldurabilirsiniz.

Enerjisa Hakkında

Enerjisa, 1996 senesinde kurulmuştur ve kuruluş amacı Sabancı bünyesi altında bulunan şirketlerin elektrik ihtiyacının karşılanmasıydı. Odoprodüktör olarak kurulan Enerjisa, günümüzde Türkiye elektrik enerji sektöründe üretim ve dağıtım yapan bir konuma gelmiştir. Bu pazarda ülkemizde lider bir firmaya dönüşmüştür.

2013 Nisan tarihinde dünya üzerinde bulunan en büyük özel elektrik ve doğalgaz firmalarından olan E.ON Enerjisa’ya %50 ortak olmuştur.

Enerjisa ortağı olan E.ON ile ülkemizde 2020 yılı hedefi doğrultusunda 9 milyon kişiye hizmet vermeyi amaçlamıştır. Bu yıla kadar 7.500 MW kurulu güce ulaşmak isteyen firma, ülkemizin bölgesel gücü olmak için çalışmalara başlamıştır.

Enerjisa gibi Sabancı kuruluşu olan ve geleceği parlak olan bir kurumda çalışarak sizlerde geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Enerjisa iş başvurularınızı Sabancı insan kaynakları sayfasından yapabilirsiniz. Bu başvuru linkini sizlere vereceğiz. Bu sayfa üzerinden online iş başvurusu yapabilir, açık iş pozisyonlarını listeleyebilirsiniz. Enerjisa işçi alımı, personel alımı gibi ilanları Sabancı Kariyer sayfalarında takip edebilirsiniz.

Enerjisa İş Başvurusu

Enerjisa iş başvurusu için tıklayınız. Enerjisa insan kaynakları sayfasında online iş başvuru formu bulunmaktadır. Bu formu doldurarak cv bilgilerinizi Enerjisa insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Enerjisa İş İlanları

Enerjisa iş ilanları için tıklayınız. Linkedin üzerinden Enerjisa iş ilanlarını görebilir ve Linkedin profiliniz üzerinden online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Enerjisa İş Başvurusu Formu Doldur

Enerjisa iş başvurusu formu doldurarak kariyerinizi Enerjisa’da sürdürebilirsiniz. Üst kısımda yer alan online iş başvuru formundan özgeçmiş dosyanızı firmaya gönderebilirsiniz.

Enerjisa Çağrı Merkezi İş Başvurusu

Enerjisa Çağrı Merkezi iş başvurusu için firmanın resmi web sitesi ya da Linkedin sistemi kullanılabilir. Üst kısımda verdiğimiz linkleri kullanarak iş başvurunuzu online yapabilirsiniz.

Adana, Mersin, Gaziantep‘te yer alan Enerjisa fabrikalarına online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Enerjisa Ankara Personel ve Eleman Alımı

Ankara’da yer alan Enerjisa tesislerinde çalışabilirsiniz. Üst kısımdaki linkler üzerinden cv dosyanızı firmaya gönderin. Cv dosyalarınız havuzda birikecek ve ihtiyaç halinde sizinle iletişime geçilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu