Market İş İlanları

Bim İş Başvurusu ve Eleman Alımı

Bim İş Başvuru

Bim iş başvu ve eleman alımı hakkında bilgiler. Bim iş başvuru formunu doldurarak hızlı bir şekilde online iş başvurusu yapabilir ve kariyerinizi Bim Marketlerde sürdürebilirsiniz. Market iş ilanları içerisinden kendinize uygun bir açık pozisyon seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bim Hakkında Kısaca Bilgi

Bim Marketler ilk olarak 1995 senesinde faaliyete başlamıştır. Birleşik Mağazalar A.Ş. olarak insanların tüketmiş olduğu temel gıdaların ve tüketim malzemelerinin en ucuz fiyata sağlanmasıdır. Uygun fiyatların yanında yine kalitenin de üst seviyede olmasına özen göstermektedir Bim.

Hard Discount olarak bilinen ve Türkçe anlamı yüksek indirim olan modelin Türkiye’de bulunan temsilcisi Bim Marketlerdir. 600 ürün ile müşterilerine aradıkları her şeyi sağlamayı hedefleyen Bim aynı zamanda özel markalı ürünleri de müşterilerine uygun fiyatlardan satmaktadır.

2013 yılı sonunda Türkiye’de 4.000 mağazası bulunan Bim, her geçen yıl mağaza sayısını da arttırmaktadır. Aynı zamanda artan bu mağaza sayıları ile de bulunduğu il ve ilçelerde iş istihdamı oluşturmaktadır. Mağaza sayısını istikrarlı bir şekilde arttıran Bim, 2013 yılında %9.5 büyüme kaydetmiştir. Kalite anlayışı, uygun fiyatlar ve müşteri memnuniyeti ile her geçen yıl daha da büyüyen bu şirket uluslar arası bir şirket olma vizyonuyla hareket etmektedir. Zaten sadece Türkiye’de değil yabancı ülkelerde de şubeleri bulunmaktadır. Yurtdışında toplam 164 mağazası bulunmaktadır. Fas ve Mısır’da da mağazalar açan BİM bu ülkelerde de toplamda 35 mağaza açmıştır.

Bim marketlerde çalışmak için öncelikle bulunmuş olduğunuz il veya ilçeler üzerinden açık iş pozisyonlarını sorgulamanız gerekmektedir. Bim insan kaynakları sayfasında hangi bölgelerde açık iş pozisyonları olduğunu online olarak görebilirsiniz. Özgeçmiş bilgilerinizle yapacağınız başvuru ile Bim kariyerinize başlayabilirsiniz. Bim bünyesine kasiyer alımı, mağaza elemanı alımı, mağaza müdürü alımı gibi birçok farklı alana alımlar yapmaktadır.

Bimde Çalışmak İçin Ne Yapmalıyım?

Bim, Türkiye’deki büyük bir perakende zinciridir ve çalışmak için birkaç seçenek vardır. İş başvurusunda bulunmadan önce aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. İnternet sitesinden iş ilanlarını takip edin: Bim, iş başvurusu için çoğunlukla kendi internet sitesini kullanmaktadır. İş ilanlarını takip ederek uygun bir pozisyon bulabilirsiniz.
  2. CV hazırlayın: İş başvurusu yapmadan önce özgeçmişinizi hazırlayın. Özgeçmişinizde eğitim, iş tecrübeleri, yetenekleriniz gibi bilgiler yer almalıdır.
  3. İş başvurusu yapın: Bim’in internet sitesi üzerinden iş başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca, ilgili Bim mağazasına giderek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
  4. İş görüşmesi: İş başvurunuz kabul edilirse, Bim tarafından sizi iş görüşmesi için çağırabilirler. İş görüşmesinde kendinizi iyi ifade ederek işi almak için çaba gösterin.
  5. İşe başlama: Eğer iş görüşmesinde başarılı olursanız, Bim sizinle bir iş teklifi yapacaktır. İş teklifini kabul ederek çalışmaya başlayabilirsiniz.

Bim’de çalışmak için iş ilanlarını takip etmek ve uygun pozisyonlar için başvuruda bulunmak önemlidir. Ayrıca, iş başvurusu yaparken özgeçmişinizi hazırlamak ve iş görüşmesinde kendinizi iyi ifade etmek de önemlidir.

İş Başvurusu

Bim iş başvurusu için buraya tıklayabilir ve karşınıza çıkan online iş başvuru formuna cv bilgilerinizi girebilirsiniz. Özgeçmiş bilgilerinizi hatasız ve eksiksiz girmeniz sizin açınızdan iyi olacaktır. Aynı zamanda Yanlış bilgi girdiğinizde iş başvuru hakkınız yanar. Bu duruma dikkat etmenizi öneririz.

Bim İş Başvuru Formu

Bim iş başvuru formu için buraya tıklamanız ve formu doldurmanız yeterli olacaktır. Dilerseniz direk olarak Bim Marketlere de cv ve özgeçmiş bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Bununla birlikte market çalışanları tarafından cv bilgileriniz alınır ve Bim insan kaynakları departmanına gönderilir.

Bim İletişim

Adres Bilgisi: BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Abdurrahmangazi Mah. Ebubekir Cad. No: 73 Sancaktepe 34887 İstanbul
Web Site: https://www.bim.com.tr/

Diğer güncel iş ilanları için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu