Özel Sektör İş İlanları

Aselsan İş Başvurusu ve Personel, İşçi Alımı

Aselsan iş başvurusu için tıklayınız. Aselsan iş ilanları ve personel alımı hakkında detaylar. Aselsan işe alım kriterleri ve iş başvuru şartlarını sayfamızda takip edebilirsiniz.

Aselsan Hakkında

Aselsan, 1975 senesinde kurulmuştur. Amacı TSK’nın haberleşmesi için gerekli cihazları üretmekti. Şu an dünya da bulunan en iyi 50 savunma sanayi şirketinden bir tanesi olan Aselsan, ciro olarak dünyanın en büyük 74. şirketi konumundadır.

Üretilen ürünlerin müşteri nezdinde memnuniyetle karşılanması için her zaman en üst teknoloji kullanılmaktadır. Sürekli iyileştirme ve kalite artırma politikası ile zamanında teslimat yaparak müşteri memnuniyetini yukarıda tutmayı hedef belirlemiştir.

Aselsan, merkez olarak Yenimahalle Ankara’da bulunmaktadır. Ankara’da Macunköy ve Akyurt tesisleri bulunmaktadır. Bu yerleşkeler de personel alımı yapmaktadır. Kendine güvenen, başarılı ve dinamik yetenekleri her zaman bünyesine katan Aselsan, çalışan odaklı yaklaşımlarla Aselsan’ın başarısına katkıda bulunacak kişileri işe almaktadır. Aselsan, personel seçimi yaparken oldukça titiz davranan bir firmadır. Ülkemiz açısından büyük bir önem taşıyan bu firma da çalışmak için güçlü iletişim becerisine sahip olmak, işi sahiplenmek, yeniliklere açık, değişime açık ve müşteri & kalite odaklı davranabilecek özellikler gerekiyor. Çalışma verimliliğini en üst seviyede tutabilmek için, personelinin akademik faaliyetlerine de destekte bulunmaktadır. Aselsan, yan hakları ile her zaman personelinin yanında olmaktadır ve iyi bir ücret politikası uygulamaktadır.

Sizlere vereceğimiz adresten Aselsan iş başvurusu, Aselsan staj başvurusu, aday mühendislik başvurusu, mesleki eğitim başvurusu ve çalışanlara sunulan olanaklar hakkında bilgiler alabilir ve başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Aselsan İş Başvurusu

Aselsan iş başvurusu için tıklayınız. Aselsan kariyer sayfasından online iş başvuru formunu doldurarak hızlı bir şekilde cv bilgilerinizi Aselsan insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Aselsan İş İlanları

Aselsan iş ilanları için tıklayınız. Aselsan iş ilanlarını isterseniz üst kısımda verdiğimiz linklerden takip edebilir ya da Linkedin sayfası üzerinden takipte kalabilirsiniz.

Aselsan İşe Alım

Aselsan işe alım süreci, sizin kuruma cv dosyanızı göndermekle birlikte başlıyor. Cv dosyanız, Aselsan insan kaynakları özgeçmiş havuzuna eklenir ve iş ihtiyacı olduğunda size haber verilir. Eğer yeterli koşulları taşıyorsanız diğer adaylarla birlikte kuruma davet edilir ve iş görüşmmesi yaparsınız. İş görüşmesi sonucunda sözlü veya yazılı mülakatlar değerlendirilir ve ona göre işe alım yapılır.

Aselsan İşe Alım Kriterleri

Aselsan işe alım kriterleri içerisinde en az lise mezunu olmak gerekiyor. İşe alım kriterlerini üst kısımda verdiğimiz link üzerinden firmanın insan kaynakları sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Aselsan Personel Alımı

Aselsan personel alımı için insan kaynakları sayfasında bulunan cv havuzunu kullanır ve ihtiyaca göre işçi alımı, personel alımı yapar.

Aselsan Kpps siz Personel Alımı

Aselsan Kpps siz personel alımı için üst kısımda verdiğimiz linklerden iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhabalar çok acil ise ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz sürekli kalıcı bir iş arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu